Abone Ol

Apollo Titreşim Cihazı

Nörobilimciler ve doktorlar tarafından geliştirilen ve takılabilir bir cihaz olan Apollo, vücudunuza Apollo Vibes™ adı verilen nazik ve rahatlatıcı titreşimler verir. Bu titreşimler, tıpkı bedeninizin hissedebileceği bir müzik gibidir. Daha yüksek titreşimler enerjinizi ve odaklanmanızı artırırken, daha düşük titreşimler stresi azaltır, sizi rahatlatır ve uyumanıza yardımcı olur.

Apollo Neuro, şu ana kadar 1700’den fazla araştırma konusunda 7 tamamlanmış klinik çalışmada incelenmiştir ve devam eden 14 çalışma bulunmaktadır. Şu ana kadar elde edilen bulgular, kullanıcıların şunları deneyimlediklerini gösteriyor:

  • Ortalama olarak %40 daha az stres ve anksiyete hissi
  • HRV’de ortalama %11 artış
  • %4’e kadar daha düşük kalp atış hızı
  • % 10 daha hızlı fiziksel iyileşme
  • %19’a kadar daha derin uyku
  • %25’e kadar daha fazla odaklanma ve konsantrasyon
  • Her gece 30 dakikaya kadar daha fazla uyku
İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.