Abone Ol

Levels Health Glukoz Ölçer

Sağlığınız, eş zamanlı ölçülüyor!

Levels, size yiyeceklerin vücudunuzu nasıl etkilediğini gösterir. Veriler ve öngörüler aracılığıyla beslenmenizi, uyku düzeninizi ve egzersizlerinizi sağlık hedeflerinize ulaşmak için uyarlar.

Sürekli Glukoz monitörü nedir?
Levels, en yüksek doğruluk ve konforla gerçek zamanlı glukoz takibi sağlayan Dexcom G7 dahil en yeni nesil sensörleri destekler.

Konfor ve Hassasiyet
Takribi 2cm çap büyüklüğündeki minik sensörü taktığınızı fark etmeyeceksiniz bile!

Gerçek Zamanlı Kan Şekeri Verileri
Ne yediğinizin anında etkisini görmek için glukoz seviyelerini gerçek zamanlı olarak alın.

Kişiselleştirilmiş Besin Bilgileri
Meal Scores (Yemek Puanları) ile hangi yiyeceklerin metabolik sağlığınıza uygun olduğunu öğrenin.

Ürün web sitesi:
İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.