Abone Ol

Lourdes Hydrofix – Hidrojen Destekli Su

Hidrojen gazını solumak veya içmek, sitotoksik oksijen radikallerini azaltarak vücudunuzu dengelemeyi sağlayan güçlü bir anti-inflamatuar ve seçici antioksidan özellikler sunar.

Moleküler hidrojenin, insan ve hayvanlarda 170’ten fazla hastalık modelinde terapötik potansiyeli olduğu gösterilmiştir – neredeyse insan vücudundaki her organ ve sistem üzerinde etkilidir. Ancak, tüm hidrojen jeneratörleri aynı değildir; kirlilikten arındırılmış saf hidrojen elde etmek önemlidir.

Holy Hydrogen markasının Lourdes Hydrofix modeli, en iyi hidrojen jeneratörüdür. Saf hidrojen gazı ile optimum düzeyde desteklenen hidrojen suyu üretir. Onu öne çıkaran şey, çift fonksiyonluluğudur: hem hidrojen gazını soluyabilir hem de hidrojen suyu içerek faydalarından tam anlamıyla yararlanabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Çok yönlü bir element; hidrojen!

Ürün web sitesi:
İndirim kodu:
Esra10

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.