Abone Ol

LumiVitae – Hidrojen Destekli Su Şişesi

BİR ŞİŞEDEN DAHA FAZLASI
Geleceğin teknolojisiyle bir araya getirilen Antik bilgelikten bugüne hidrasyon dengesi! CellPower Hydrogen Water Bottle (Hücre Güçlendirici Hidrojen Su Şişesi), vizyoner tasarım ve yenilikçiliğin bir örneği olarak Avrupa’da yaratıcı dahi Nuno Nina tarafından özenle üretilmiştir.

DOĞANIN YENİLEME GÜCÜNDEN
Bu şişe, biyoyararlı moleküler hidrojenle zenginleştirilmiş su üretmek için uzmanlıkla tasarlanmıştır.

İçinde evrenin derin sırlarını barındırır ve hidrojen açısından zengin içme suyu üretir. Güneşin hayat veren frekanslarıyla onu doldurarak, adını “sıvı ışık” koyar.

Dengeyi sağlamak için tabanı, dünyanın manyetik alanı içinde topraklanır. Böylece doğa, su ve sizin aranızdaki içsel bağlantıyı yansıtan uyumlu bir denge yaratır.

İlgili İçerikler

Çok yönlü bir element; hidrojen!

İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.