Abone Ol

N1o1 – Nitrik Oksit Cilt Serumu

Yaşlandıkça, “mucize molekül” olarak bilinen nitrik oksidin doğal olarak tükenmesi, cildimizde kırışıklıklar ve canlılık kaybı gibi yaşlanmanın gözle görülebilir belirtilerine sebep olur. Cildinizin bakım rutinini nitrik oksidin gücüyle dönüştürün.

Devrim niteliğindeki Nitrik Oksit Aktive edici cilt bakımı serisi, cildiniz için eşsiz faydalar sunar:
Kırışıklık Azaltma: Genç bir görünüm için ince çizgileri ve kırışıklıkları giderin, yaşlanmayla mücadelede etkili bir çözüm.
Ten Rengi Geliştirme: Dengeli ve ışıltılı bir cilt tonu elde edin, parlak ciltler için en iyi serum.
Doku Düzeltme: Daha yumuşak, daha pürüzsüz bir ciltle geliştirilmiş bir doku deneyimleyin, her cilt bakım rutini için temel bir eklenti.
Cilt Esnekliği: Cildin doğal esnekliğini artırarak sıkı ve esnek bir his elde edin, yaşlanma karşıtı cilt bakımı için hayati öneme sahip.
Nemlendirme: Tüm cilt tipleri için uygun nemlendirici bir serum olan nemliliği hapsedin ve beslenmiş bir cilt elde edin.

Pneuma Nitrik Oksid’in yenilikçi cilt bakım ürünleriyle dönüşümü kucaklayın – zamansız güzelliğin anahtarı.

Ürün web sitesi:
İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.