Abone Ol

Nurosym – Nöromodülasyon Cihazı

Nurosym, organların sinir devrelerini hedef alan biyoelektrik sinyalleri kullanan, hastalıkları ameliyatsız ve ilaçsız şekilde tedavi eden yeni bir teknoloji sınıfına öncülük ediyor.

Bilime dayalı, klinik odaklı bir şirket olarak Nurosym’in öncelikli odağı, kanıta dayalı, cerrahi müdahale gerektirmeyen ve ilaç içermeyen nöral aktivite düzenleme teknolojileri geliştirmektir.

Nurosym nasıl çalışır?
Nurosym, kendi özel patentli elektriksel uyarıları, Vagus Siniri aracılığıyla beyne gönderir, bu da şunları sağlar:

• Parasempatik sinir sisteminin aktivasyonu ve HRV’nin (Kalp Atış Hızı Değişkenliği) dengelenmesi

• Yorgunluk, Beyin sisliği, Depresyon ve Ağrının azalması

• İnflamasyonun Azalması

Ürün web sitesi:
İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.