Abone Ol

Sonix Sonic Life – Dalga Titreşim Terapisi Platformu

Sonic Whole-Body Vibration (SWBV – Sonic Tüm Vücut Titreşimi), titreşimli dönen motorlar yerine, yeni manyetik devrelerle donatılmış bir hoparlör sistemi kullanır.

SWBV, titreşim motorlarının tüm olumsuz yönlerinin üstesinden gelmek için çalışır. Titreşimli dönen motorlar -spin motorları- aşırı gürültüye, doğal olmayan titreşim yönlerine, sert yön değişikliklerine sahiptir ve vücutta bir stres tepkisi yaratabilir. Doğal bir dikey hareket düzleminde olan SWBV, tamamen ayarlanabilir yoğunluğa sahiptir ve gerçek bir sinüs dalgası yön değişimi sağlar. Bunların hepsi çok daha keyifli ve sağlıklı bir titreşim egzersizi deneyimiyle sonuçlanır. Yani, Mekanik WBV (Whole-Body Vibration-Tüm Vücut Titreşimi), SWBV’nin ulaştığı seviyede işlev göremez.

Yürüyüş, hızlı yürüyüş, binicilik gibi birçok orta düzey spor türü, 1 ila 8 Hz arasındaki düşük frekanslarda gerçekleştirilir. SWBV ile artık bu ultra düşük frekanslarda egzersiz yapmak mümkün! Hareketler sadece dikeydir, bu da çoğu fiziksel aktivitemizi deneyimlediğimiz yöndür.

Sonix, dünya çapında mevcut olan tek gerçek sesle hareket ettirilen titreşimli plakadır ve 1 Hertz aralıklarla 3 ila 50 Hertz arasında hassas bir frekans aralığına sahiptir. Taban plakası veya motor aslında güçlü bir manyetik ses bobini/hoparlörüdür.

İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.