Abone Ol

Time-Line Mitopure Cilt Bakım Ürünleri

Time-Line Mitopure® ile desteklenen cilt bakım ürünleri, mitokondri sağlığını teşvik eden doğal bir bileşik olan Urolitin A’nın gücünden yararlanır. Mitokondriler, hücresel enerji üretimi için hayati öneme sahiptir ve cilt canlılığının korunmasında önemli bir rol oynarlar.

Mitokondriyal fonksiyonu destekleyerek, Time-Line cilt bakımı ürünleri cilt hücresi yenilenmesini, kollajen üretimini ve genel cilt sağlığını arttırır. Bu, daha pürüzsüz, daha sıkı ve daha ışıltılı bir cilt görünümünü sağlar.

Ayrıca, ince çizgiler, kırışıklıklar ve matlık gibi yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmada yardımcı olur ve daha genç bir görünüm meydana çıkar.

İndirim kodu:
ESRA10

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.