Abone Ol

Vivarays Gözlük

YAPAY IŞIK SİZİ NEDEN HASTA EDİYOR?
Günümüz modern dünyasında, sürekli olarak gündüz ve gece, yapay ışığa maruz kalıyoruz. Bu durum vücudun uyanıklık/uyku döngüsünü bozar ve beyne günün saati hakkında yanıltıcı bilgiler verir. Gece yapay ışığa maruz kalma, melatonin üretimini, yani uyku hormonunu azaltır ve stres hormonu olan kortizolü aşırı uyarır. Bu da geceleri derin onarım ve yenilenmeyi engeller.

NEDEN VIVARAYS’I SEÇMELİSİNİZ?
Uyku düzeninizin ve işlevselliğinizin daha iyi olması için kendimizi; bütünsel ve çevre dostu çözümler sunmaya adadık.

İleri Teknoloji
Işık ve uyku üzerine en yeni bilimsel araştırmalara dayalı olarak, ileri ölçüm ekipmanlarla tasarlanmıştır.

Çevre Dostu Seçimler
Sürdürülebilir şekilde yetiştirilmiş ahşap çerçeveler ve ambalajlama. Karbon nötr lens üretimi. Güneş ve jeotermal enerji kullanımı.

Önde Gelen Laboratuvar Uzmanlığı
Birinci sınıf lensler. İleri kaplama teknolojisi. Her tamirat işleminde kalite kontrolü.

Ürün web sitesi:
İndirim kodu:
ESRA

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.