Abone Ol

Waveguard – Radyasyon Koruyucu

Waveguard ürünleri, çeşitli teknolojiler ve malzemeler kullanarak elektromanyetik alan (EMF) radyasyonundan kullanıcıları korumak için tasarlanmıştır. İşte Waveguard ürünlerinin koruma sağlayabileceği bazı yollar:

1. Koruma: Waveguard ürünleri, EMF’lerin nüfuzunu engellemek veya azaltmak için bariyer olarak hareket eden koruyucu malzemeleri içerir. Bu tür malzemeler, metal örgüler veya özel likitler gibi, EMF’lerin vücuda veya elektronik cihazlara ulaşmasını engellemeye yardımcı olabilir.

2. Emilim: Waveguard ürünleri, elektromanyetik radyasyonu emen ve onu ısı gibi diğer enerji biçimlerine dönüştüren malzemeler veya bileşenler içerir. EMF’leri emerek, bu ürünler kullanıcıyı etkileyebilecek radyasyon miktarını azaltmaya yardımcı olur.

3. Yansıma: Belirli Waveguard cihazları, EMF’leri kullanıcıdan uzaklaştırmak için yansıtıcı malzemeler veya kaplamalar kullanır. Bu ürünler, radyasyonu vücuttan veya yaşam alanlarından uzaklaştırarak zararlı elektromanyetik alanlara maruziyeti en aza indirir.

4. Uyumlanma: Waveguard ürünleri, çevredeki elektromanyetik alanları uyumlaştırmak ve dengelemek için teknikler kullanır. Bu, daha dengeli bir elektromanyetik alan oluşturarak, EMF’lerin neden olduğu zararlı etkileri dengeleyen frekanslar veya sinyaller yaymak şeklinde meydana gelir.

Bu enerji alanı, cihazın sınırlarının çok ötesine ulaşır, bu nedenle Waveguard cihazlarının yakınındaki siz ve sevdikleriniz, doğal olmayan EMF’lerden büyük ölçüde korunmuş olursunuz.

Ürün web sitesi:
İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.