Abone Ol

Young Goose – Biohacking Cilt Bakım Ürünleri

2017 yılında bilimi cilt bakım endüstrisine tanıtmayı hedefleyerek kurulan Young Goose, o zamandan beri yaşlanma karşıtı ve cilt onarımına yardımcı olan bir biohacking tedavi ürün yelpazesi geliştirdi. Araştırmacılar ve geliştiricilerden oluşan ekibiyle, Young Goose her bir ürününü dünya çapında on yıllar boyunca kanıtlanmış bilimle destekler. Young Goose, hücresel bilimin ilerlemesiyle cilt yenilenmesini yeniden keşfetmeye adanmıştır ve genetik olarak programlanmış, çığır açan tedaviler yaratır!

Cilt Bakımında Yenilikçi İçerikler:
NAD+ Öncüleri: Hücresel sağlıkta rol oynadıkları bilinen bu bileşikler, mitokondri fonksiyonunun korunmasına yardımcı olarak cilt hücresi yenilenmesi ve enerjisi için hayati önem taşır.

Spermidin: Bu, hasarlı hücreleri temizleyen ve daha yeni, daha sağlıklı hücrelerin yenilenmesini sağlayan otomfaji sürecini teşvik eder, böylece yaşlanma belirtilerini azaltır.

Ergotionein: Hücreleri oksidatif stresden koruyan, yaşlanmayı hızlandırabilen bir antioksidandır.
Ektoin: Cildin nemini korumasına yardımcı olan, onu çevresel stres faktörlerinden koruyan doğal bir bileşiktir.

Bu modern yöntemlerin etkinliği, geleneksel cilt bakım uygulamalarıyla karşılaştırıldığında önemli bir ilerleme olarak kabul edilir. Geleneksel kremler ve serumlar nemlendirme ve yüzeysel faydalar sağlayabilirken, bu yeni teknolojiler derin hücresel iyileştirmeler sunar, sadece yaşlanmayı gizlemeyi değil, aktif olarak tersine çevirmeyi amaçlar.

İlgili İçerikler

Cilt bakımında yeni bir çığır: NAD+

İndirim kodu:
ESRA10

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.