Abone Ol

Auro Glutaryl – Topikal Glutatyon Takviye

Auro’nun sağlıklı yaşam felsefesi, master antioksidan olan glutatyonun yardımıyla sağlığı içeriden dışarıya doğru iyileştirmeyi amaçlar.

Auro Glutaryl

Şimdiye dek, bu kadar yüksek dozlarda glutatyonun maksimum fayda sağlamak için emilebilir bir şekilde verilmesi mümkün değildi. Glutaryl antioksidan sprey ise Eczacı-Auro’nun kurucusu Dr. Nayan Patel tarafından keşfedilen ve geliştirilen transdermal (deri yoluyla) bir sistem kullanır. Sub-nano (nano boyutundan daha küçük) teknolojisiyle desteklenen bu sistem, glutatyonu her zamankinden daha güçlü bir şekilde sunar.

Glutaryl sprey benzersizdir ve diğer glutatyon uygulama yöntemlerinden iki temel açıdan daha avantajlıdır:

Bu teknolojinin yenilikçi ve patentli tasarımı glutatyonu oksidasyondan korur ve maksimum etki sağlamak için cilt yoluyla emilim sırasında bütünlüğünü de korur. Glutatyon genellikle oksidasyona son derece duyarlıdır, bu da onu stabilize etmeyi zorlaştırır, ancak Auro’nun Glutatryl teknolojisi, bu zorluğu çığır açan bir koruma yöntemiyle benzersiz bir şekilde çözer ve böylece maksimum etki sağlanır.

Sistemin sub-nano formatı, deri yoluyla emilime izin verir, bu da daha iyi emilim ve etkinlik anlamına gelir. Bu yöntem, glutatyonu elde etmenin diğer yollarından (örneğin, yutulabilir tabletler) çok daha avantajlıdır çünkü cilde transfer sırasında proteinin parçalanma potansiyelini ortadan kaldırır, böylece etkinliği azaltmaz.

İlgili İçerikler

Glutatyon: Bedeninizin en iyi temizleyicisi!

İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.