Abone Ol

Block Blue Light Gözlük

Uykuyu iyileştirmek, göz yorgunluğunu ortadan kaldırmak ve optimal sağlığı korumak için Block Blue Light!

BlockBlueLight, farklı uygulamalar ve durumlar için en etkili olacak şekilde optimize edilmiş geniş bir yelpazedeki farklı lens renklerini kapsamlı bir şekilde araştırmış ve geliştirmiştir. Diğer birçok mavi ışık gözlüğünden farklı olarak lenslerini; üstün netlik ve mavi ışık engelleme özellikleri sağlamak için özel ışık filtreleme pigmentleri ile bir optik laboratuvarda üretilen lens teknolojisi geliştirerek üretmiştir.

Şeffaf
Ekranlardan ve aydınlatmalardan gelen yapay ışığa maruz kalındığında gündüzleri kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tüm mavi ışık spektrumu boyunca mavi ışığı %50 oranında filtreler.

Sarı
Baş ağrısı, migren ve göz hasarına karşı maksimum koruma sağlamak için gündüzleri kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tüm mavi ışık spektrumu boyunca mavi ışığı %70 oranında filtreler.

Amber
Melatonin seviyelerini artırmak, stres seviyelerini düşürmek ve uyku kalitesini artırmak için gece kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 400 nm ile 500 nm arasındaki tüm mavi ışığı %100 engeller.

Kırmızı
Melatonin üretimini artırmak ve uyku kalitesini optimize etmek için gece kullanılmak üzere en uygun gözlüklerdir. 400 nm ile 550 nm arasındaki tüm mavi ve yeşil ışığı %100 engeller.

İndirim kodu:
ESRACAVUSOGLU

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.