Abone Ol

Centropix Bubble² – Frekans Destekli Topraklanma Kolyesi

Teknoloji ve stilin birleşimi.

Zamanımızın zorluklarına çözümler bulma yolculuğunda, Centropix en son yaratısı olan BUBBLE²’yi gururla sunmakta. Bu benzersiz kolye, aktif FREKANS etkileri sunarak giyilebilir bütünsel sağlık teknolojisini bir ileri adıma taşımaktadır. Günlük stilinize uygun üç değiştirilebilir şık kapak içermektedir.

B², Centropix mühendislerinin dünyanın rezonans frekanslarını ve doğal manyetik alan koşullarını, yani Schumann frekansını / alanını entegre ederek sağlık ve fitness alanında yarattığı bir başyapıttır. B², sizin sağlığınız üzerinde olumlu etkilere sahip olabilen şık bir aksesuar halinde kullanılır.

İlgili İçerikler

Schumann Rezonanslarını anlamak!

İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.