Abone Ol

Joovv Kırmızı Işık Terapisi

Enerji yaşam için esastır ve doğadaki tüm faaliyetleri yönlendirir. İnsan vücudunda enerjiyse, nöronlarımızın ateşlenmesine, kaslarımızın kasılmasına ve bağışıklık sistemimizin hastalıklarla mücadelesine olanak tanır.

Enerji üretmek için vücudumuzdaki hücreler; yediğimiz yiyecekleri, hücrelerimizin kullanabileceği enerjiye dönüştüren güçlü jeneratörler olan ve mitokondri adı verilen yapıları kullanır. Bu durum, içimizde trilyonlarca reaksiyonun her saniye gerçekleşmesine neden olur ve homeostaz (vücut dengesi) elde etmemize yardımcı olur.

Binlerce bilimsel makaleyi kapsayan onlarca yıllık araştırmalar net bir şekilde şunu gösteriyor: Belirli ışık dalga boyları, insan vücudu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Kırmızı ışık ve yakın kızılötesi ışık, vücudun enerji üretme yeteneğini artırırken oksidatif stresten kaynaklanan hasarı azaltmada etkili olmuştur.

Bu ışık formlarının ayrıca anti-inflamatuar etkilere sahip olduğu bilinir, bu da yaşam kalitemizi ve duygusal durumumuzu iyileştirir. Joovv işte bu temel dalga boylarını izole etti ve bunları günlük kullanım için erişilebilir hale getirdi!

Bu teknoloji; hücresel işlevi dengelemek, performansı optimize etmek, iyileşmek ve genel sağlığı geliştirmek için ışığın şifalı gücünü sunar.

Güç, Denge, Işık.

Ürün web sitesi:
İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.