Abone Ol

NanoVi Eng3 – Hücresel Onarım

Performansınızı artırmak, sağlığınızı korumak veya bir sağlık sorunundan hızlı iyileşmek istediğinizde, protein fonksiyonlarını geliştirmek başarınızın temelini oluşturacaktır. NanoVi teknolojisi, vücudunuzun doğal düzenini bozmadan biyofizik ve su bilimindeki ilerlemeleri kullanarak, tüm protein fonksiyonlarını destekleyen bir şekilde işlev gösterir.

Sorun: Oksidatif Stres Proteinlere Zarar Verir
Proteinler, vücudunuzda tüm işleri yapar, bunlar arasında hasarı onarma gibi önemli bir iş de bulunur. Ne yazık ki, sürekli hasar kaçınılmazdır. Bazen sadece nefes almak bile oksidatif hasara neden olur ve bazı yaşam tarzı seçimleri bunu daha da kötüleştirir. Proteinler hasar gördüğünde, işlevlerini kaybeder. Bu durumsa daha düşük performans, daha az canlılık, yaşlanma ve hatta kronik hastalık olarak görülür.

Çözüm: Proteinleri Koruyun ve Onarımı Hızlandırın
Proteinlerin tüm işlevlerini yerine getirebilmesi için, öncelikle belirli 3 boyutlu şekillere katlanmaları (bükülmeleri) gerekir. Bu gerçekleşmeden önce de proteinleri çevreleyen suyun belirli özelliklere sahip olması gerekir. NanoVi, proteinlerin katlanmasına yardımcı olan bu suyun özelliklerini etkiler ve bunun sonucunda ölçülebilir düzeyde iyileşmeler görülür. NanoVi, benzersiz ve bilimsel olarak desteklenen bir protein katlanma terapisi olarak tanımlanabilir.

Ürün web sitesi:
İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.