Abone Ol

NeuroVizr Nöroplastisite Cihazı

NeuroVizr, ışık ve ses kullanarak farklı bilinç halleri oluşturan ve beyni çoklu duyusal ışık/ses beyin teknolojisi ile zenginleştiren bir takılabilir ve taşınabilir cihazdır.

NeuroVizr LED paneli, güçlü ve büyüleyici bir deneyim oluşturmak için üç eşzamanlı boyutta ışık mesajı üretir. Tasarımı, güncel ve önceki “goggle” ya da gözlük çerçevesi kullanan geleneksel beyin uyarma cihazlarından oldukça farklıdır. Bu belirgin tasarım, sözde MAKRO uyarım desenlerini ve LED ışık sinyalinin hareketlerini başarılı bir şekilde uygulamak için gereken oldukça belirli optometrik parametrelerin bir oluşumudur. Basitçe söylemek gerekirse, yatay ve dikey (Y/D) sınırlar, ortalama insanın görme alanı ile eşleşmeli ve normatif bir iki gözün bir spektrumunu sunmalıdır. Bu aynı Y/D parametre seti, Sanal Gerçeklik cihazlarında ve uygulamalarında da iyi bilinmektedir. Bu MAKRO LED sinyal pozisyonları ve hareketleri, otonom sinir sistemi üzerinde sempatik uyarım veya parasempatik sedasyon ile ilgili olarak etkiler göstermiştir, ayrıca hafıza ve görsel/ işitsel hayal gücü gibi çeşitli bilişsel fonksiyonları da etkiler.

NeuroVizr, pozitif nöroplastik değişim dinamiklerine özgü doğal adaptif sinir kapasitelerini “egzersiz” yapmak ve uyarlamak üzere tasarlandığı için değişimi başlatan bir cihazdır.

Ürün web sitesi:
İndirim kodu:

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.