Abone Ol

Takviye Endüstrisinin Sırları

Ayık Kafa 27. podcast’inde Dr. Esra Çavuşoğlu’nun bu haftaki konuğu Shawn Wells, MPH, RD, CISSN, FISSN. Shawn Wells, takviye formül etme konusundaki kendi deneyimlerini paylaşıyor.

Paylaş

Ayık Kafa'nın Bu Bölümünde

Shawn, takviye formülasyonuna yönelik titiz yaklaşımında tüm yasal düzenlemeleri detaylıca dikkate alıyor ve çalışmalarında her bileşenin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için tamamlayıcı bir etki mekanizması oluşturuyor. Wells, güvenilir markalardan takviye almanın önemini vurgulayarak bazı şirketlerin ürün kalitesini düşürmek amacıyla kısa yolları seçtiğini ve bu durumun etkisiz veya zararlı ürünlere sebep olabileceğini belirtiyor. Wells ayrıca, herkesin dikkate alması gerektiğini düşündüğü birkaç temel takviyeyi listeliyor. Shawn Wells ile takviyelerin sürekli kendini yenileyen heyecan verici dünyasına davetlisiniz!Shawn, takviye formülasyonuna yönelik titiz yaklaşımında tüm yasal düzenlemeleri detaylıca dikkate alıyor ve çalışmalarında her bileşenin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için tamamlayıcı bir etki mekanizması oluşturuyor. Wells, güvenilir markalardan takviye almanın önemini vurgulayarak bazı şirketlerin ürün kalitesini düşürmek amacıyla kısa yolları seçtiğini ve bu durumun etkisiz veya zararlı ürünlere sebep olabileceğini belirtiyor. Wells ayrıca, herkesin dikkate alması gerektiğini düşündüğü birkaç temel takviyeyi listeliyor. Shawn Wells ile takviyelerin sürekli kendini yenileyen heyecan verici dünyasına davetlisiniz!

00:00-11:30 Giriş
11:30-18:40 Shawn’ın yeni takviyeler formüle ederkenki çalışma mekanizması.
18:40-22:42 Takviye markalarının kalite kontrollerinin önemi.
22:42-27:43 Herkesin mutlaka alması gereken takviyeler nelerdir?
27:43-33:40 Özellikle son yıllarda popüler olan kreatinin faydaları.
33:40-36:49 Takviyelerin aynı anda alınmasının zararı olur mu?
36:49-42:40 Mutlaka bir uzmana danışılarak takviyelerin alınması gerektiği.
42:40-44:55 Takviyelerin dönüşümlü kullanılmasının önemi.
44:55-52:30 Takviyelerin geleceği ne olacak?
52:30-56:07 Kapanış

Shawn Wells MPH RD CISSN FISSN
Web sitesi: shawnwells.com
Özel formülasyon için web sitesi: zonehalo.com
Shawn Wells kitaplarına erişim link’i: www.energyformula.com
Instagram: instagram.com/shawnwells/

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.