Abone Ol

Time-Line Mitopure Takviye

Mitopure®, hücreleri yeniden canlandırabilen bir besin takviyesidir.

Biz yaşlandıkça, hücrelerimiz de yaşlanır. Mitopure®, hücrelerimizde mitofaji adı verilen ve yaşa bağlı hücresel azalmayı hedefleyen çok önemli bir geri dönüşüm sürecini tetiklediği gösterilen ilk postbiyotik besin takviyesidir*.

Mitokondri hücresel enerji santrallerimizdir. Vücut dokularımızı oluşturan trilyonlarca hücre, onların ürettiği enerjiyle çalışır.

Sağlıklı hücreler, sağlıklı mitokondrilere dayanır. Optimal işlevleri inanılmaz sağlık faydaları sağlar ve özellikle kalp, böbrek, göz, beyin, cilt ve kas fonksiyonu için hayati öneme sahiptir.

Bugüne kadar olan klinik araştırmalarımız, kas hücrelerinin çok sayıda mitokondriye sahip olması nedeniyle kas sağlığına ve vücudumuzun en büyük organı olan cilt sağlığına odaklanmıştır.

Mitokondrilerimiz, enerji üretmek, kas, cilt ve diğer dokuların geniş enerji taleplerini karşılamak için sürekli yenilenir. Yaşlandıkça, mitokondri yenilenmesi azalır ve hücrelerde disfonksiyonel mitokondriler birikir, bu da yetersiz enerji sağlanması, zararlı moleküllerin üretilmesi ve hücresel sağlığın azalması gibi önemli sorunlara yol açar.

Time-Line bilim insanları, bu önemli geri dönüşüm-temizleme sürecini harekete geçiren ve sonuçta hücreleri yaşa bağlı gerilemeden koruyan bir molekül olan Urolithin A’nın gücünü keşfetti.

Mitopure®, Urolithin A’nın oldukça saf bir formudur.

İlgili İçerikler

Urolithin A’nın sağlık sırrı!

İndirim kodu:
ESRA10

Siparişinizi teslim aldığınız zaman gümrük vergisi ya da KDV ödeyip ödemeyeceğinizle ilgili detayları öğrenmek için yerel kurye firmanızla (UPS, DHL vb.) veya gümrük müşaviriyle iletişime geçebilir ya da bu konuda bilgi almak üzere [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Paylaş

Yasal Uyarı
Web sitemizdeki bilgiler ve beyanlar kişileri tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımaz. Tanı ve tedaviye yönelik işlemlerinizi doktorunuza danışınız. İçeriklerde EMC Medya Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti.’nin, araştırmacılarının, danışmanlarının ve yazarların / bilim insanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar ve kamuya açık yayınlardan derlemelerle elde edilen veriler, yalnızca bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Metinlerimizde tanı yahut tedaviye ilişkin sağlık beyanları yer almamaktadır.

Longevilab'e Abone Ol

Haber bültenimize abone olun ve güncel kalın.